Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Palm Neon Brazili

PENTI Женски долен дел костим за капење Palm Neon Brazili

399 ДЕНЗаштеда 40 ДЕН
359ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Palm Neon Brazili

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
UOCRMCXFVE

EAN /   код

EAN /   код
6300670259376
399 ДЕНЗаштеда 40 ДЕН
359ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Palm Neon Brazili

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
UOCRMCXFVE

EAN /   код

EAN /   код
6300670259376
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.