0 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Rosy Side Frill
1 thumbnail image for PENTI Женски долен дел костим за капење Rosy Side Frill
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Rosy Side Frill
Selected image for PENTI Женски долен дел костим за капење Rosy Side Frill

PENTI Женски долен дел костим за капење Rosy Side Frill

399 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
339ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Rosy Side Frill

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
6UHRM8LFDG

EAN /   код

EAN /   код
6300670046068
399 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
339ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Penti женски долен дел костим за капење Rosy Side Frill

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
6UHRM8LFDG

EAN /   код

EAN /   код
6300670046068
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.