Selected image for PENTI Женски едноделен костим за капење Flore

PENTI Женски едноделен костим за капење Flore

999 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
849ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Penti женски едноделен костим за капење Flore

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
6YBRMYYYWA

EAN /   код

EAN /   код
6300670232683
999 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
849ДЕН
Понудата важи од 18/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Penti женски едноделен костим за капење Flore

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
6YBRMYYYWA

EAN /   код

EAN /   код
6300670232683
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.