0 thumbnail image for PENTI Женски едноделен костим за капење roselake strapless suit
1 thumbnail image for PENTI Женски едноделен костим за капење roselake strapless suit
Selected image for PENTI Женски едноделен костим за капење roselake strapless suit
Selected image for PENTI Женски едноделен костим за капење roselake strapless suit

PENTI Женски едноделен костим за капење roselake strapless suit

1.255 ДЕНЗаштеда 126 ДЕН
1.130ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

Penti женски едноделен костим за капење Roselake Strapless Suit

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
NDMHCWLAN2

EAN /   код

EAN /   код
6300670928470
1.255 ДЕНЗаштеда 126 ДЕН
1.130ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

Penti женски едноделен костим за капење Roselake Strapless Suit

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
NDMHCWLAN2

EAN /   код

EAN /   код
6300670928470
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.