0 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Bandeau
1 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Bandeau
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Bandeau
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Bandeau

PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Bandeau

1.190 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
1.012ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Basic Bandeau

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
F2CRM0DBJD

EAN /   код

EAN /   код
6300670446370
1.190 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
1.012ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Basic Bandeau

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
F2CRM0DBJD

EAN /   код

EAN /   код
6300670446370
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.