Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење basic beauty form top

PENTI Женски горeн дел костим за капење basic beauty form top

1.990ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење BASIC BEAUTY FORM TOP

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
75
Материјал
Памук

Ананас ID

Шифра на производот
O4818E3G10

EAN /   код

EAN /   код
6300670753010
1.990ДЕН

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење BASIC BEAUTY FORM TOP

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
75
Материјал
Памук

Ананас ID

Шифра на производот
O4818E3G10

EAN /   код

EAN /   код
6300670753010
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.