0 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење basic lotus top
1 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење basic lotus top
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење basic lotus top
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење basic lotus top

PENTI Женски горeн дел костим за капење basic lotus top

Sara Fashion
995ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење BASIC LOTUS TOP

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
80 D

Ананас ID

Шифра на производот
PD800R4UJ4

EAN /   код

EAN /   код
6300670745022
995ДЕН

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење BASIC LOTUS TOP

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
80 D

Ананас ID

Шифра на производот
PD800R4UJ4

EAN /   код

EAN /   код
6300670745022
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.