0 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Super Sexy
1 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Super Sexy
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Super Sexy
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Super Sexy

PENTI Женски горeн дел костим за капење Basic Super Sexy

1.190 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
1.071ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Basic Super Sexy

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
8HCRM9R1IK

EAN /   код

EAN /   код
6300670398471
1.190 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
1.071ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Basic Super Sexy

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
8HCRM9R1IK

EAN /   код

EAN /   код
6300670398471
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.