0 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Camilla Frill Cup
1 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Camilla Frill Cup
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Camilla Frill Cup
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Camilla Frill Cup

PENTI Женски горeн дел костим за капење Camilla Frill Cup

699 ДЕНЗаштеда 105 ДЕН
594ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Camilla Frill Cup

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
HSCRMGLYEH

EAN /   код

EAN /   код
6300670237855
699 ДЕНЗаштеда 105 ДЕН
594ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Camilla Frill Cup

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
HSCRMGLYEH

EAN /   код

EAN /   код
6300670237855
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.