0 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Clean Strapless B
1 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Clean Strapless B
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Clean Strapless B
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Clean Strapless B

PENTI Женски горeн дел костим за капење Clean Strapless B

499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Clean Strapless B

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
HJ6RM9YKMJ

EAN /   код

EAN /   код
6300670536378
499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Clean Strapless B

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
HJ6RM9YKMJ

EAN /   код

EAN /   код
6300670536378
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.