0 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Merry Halter
1 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Merry Halter
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Merry Halter
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Merry Halter

PENTI Женски горeн дел костим за капење Merry Halter

859 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
730ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Merry Halter

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
ZY6RMEOFNZ

EAN /   код

EAN /   код
6300670526447
859 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
730ДЕН
Понудата важи од 21/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Merry Halter

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
ZY6RMEOFNZ

EAN /   код

EAN /   код
6300670526447
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.