0 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Relax Bra
1 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Relax Bra
2 thumbnail image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Relax Bra
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Relax Bra
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Relax Bra
Selected image for PENTI Женски горeн дел костим за капење Relax Bra

PENTI Женски горeн дел костим за капење Relax Bra

499 ДЕНЗаштеда 50 ДЕН
449ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Relax Bra

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
P87RMBABOS

EAN /   код

EAN /   код
6300670524108
499 ДЕНЗаштеда 50 ДЕН
449ДЕН
Понудата важи од 08/06/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

Penti женски горeн дел костим за капење Relax Bra

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
P87RMBABOS

EAN /   код

EAN /   код
6300670524108
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.