0 thumbnail image for PENTI Женски килоти CORAL VIBES 3LU
1 thumbnail image for PENTI Женски килоти CORAL VIBES 3LU
Selected image for PENTI Женски килоти CORAL VIBES 3LU
Selected image for PENTI Женски килоти CORAL VIBES 3LU

PENTI Женски килоти CORAL VIBES 3LU

455ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Penti женски килоти CORAL VIBES 3LU

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
WF8BJH876C

EAN /   код

EAN /   код
6300671161623
455ДЕН

Опис на производот

Penti женски килоти CORAL VIBES 3LU

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
WF8BJH876C

EAN /   код

EAN /   код
6300671161623
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.