Selected image for PENTI Женски Сокни NOPE 5LI

PENTI Женски Сокни NOPE 5LI

350ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Penti женски сокни NOPE 5LI

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
HEXDCNYUG6

EAN /   код

EAN /   код
6300671245019
350ДЕН

Опис на производот

Penti женски сокни NOPE 5LI

Спецификации

Бренд
PENTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
HEXDCNYUG6

EAN /   код

EAN /   код
6300671245019
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.