Selected image for Перниче Антиколик Бувче Сиво Велвет

Перниче Антиколик Бувче Сиво Велвет

Loco Croco
490ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ПЕРНИЧЕ АНТИКОЛИК БУВЧЕ СИВО ВЕЛВЕТ
• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе.Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.Торбичката со семето се става 3 минути на 600 вати во микробранова да се загрее.Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.Навлаката е изработена од 100 % природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Димензии на производот: 15x20x2cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 15x20x2cm

Ананас ID

Шифра на производот
TFGORT568O

EAN /   код

EAN /   код
AN87WVCW64
490ДЕН

Опис на производот

ПЕРНИЧЕ АНТИКОЛИК БУВЧЕ СИВО ВЕЛВЕТ
• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе.Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.Торбичката со семето се става 3 минути на 600 вати во микробранова да се загрее.Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.Навлаката е изработена од 100 % природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Димензии на производот: 15x20x2cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 15x20x2cm

Ананас ID

Шифра на производот
TFGORT568O

EAN /   код

EAN /   код
AN87WVCW64
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.