Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно

PHILIPS AVENT Бебешко шише Анти-колика 2643 125 ml проѕирно

ПЗУ Аптека Полин
420ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• За возраст од 0м+
• Волумен: 125ml
• Без BPA
• Со многу нежна силиконска цуцла за новороденче
• Идеален за мали количини храна, сокови или вода
• Млекото тече со брзина избрана од бебето, намалувајќи го прејадувањето и регургитацијата
• Погоден за спречување на грчеви во стомакот кај бебињата
• Шишенцето Anti-Colic е компатибилно со целиот асортиман на AVENT, вклучувајќи ги и природните шишиња

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Количина по пакет
1 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
TWFTP5M4UO

EAN /   код

EAN /   код
8710103852643
420ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• За возраст од 0м+
• Волумен: 125ml
• Без BPA
• Со многу нежна силиконска цуцла за новороденче
• Идеален за мали количини храна, сокови или вода
• Млекото тече со брзина избрана од бебето, намалувајќи го прејадувањето и регургитацијата
• Погоден за спречување на грчеви во стомакот кај бебињата
• Шишенцето Anti-Colic е компатибилно со целиот асортиман на AVENT, вклучувајќи ги и природните шишиња

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Количина по пакет
1 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
TWFTP5M4UO

EAN /   код

EAN /   код
8710103852643

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.