Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно
Slike PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно

PHILIPS AVENT Бебешко шише Natural 6397 260 ml проѕирно

ПЗУ Аптека Полин
660ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Шише 260ml PP
• Материјал: Полипропилен без BPA
• Цуцла со 1 отвор и бавен проток за бебиња од 1м+
• Цуцла со уникатни ливчиња, многу мека и удобна, според новата формула уште потенка и подобра од претходната
• Цуцлата е силиконска без БПА
• Природно прифаќање благодарение на широката цуцла форма на дојката
• Иновативниот дизајн на двојни вентили ги намалува колика и непријатност со тоа што дозволува воздухот да тече во шишето наместо во стомакот на бебето
• Благодарение на ергономската форма на шишето, лесно се држи
• Одговара на сите производи на Avent, освен шишиња и рачки за чаши од линијата Classic

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Препорачана возраст (мин.)
1 mesec(i)
Количина по пакет
1 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
W84TPGADT5

EAN /   код

EAN /   код
8710103876397
660ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Шише 260ml PP
• Материјал: Полипропилен без BPA
• Цуцла со 1 отвор и бавен проток за бебиња од 1м+
• Цуцла со уникатни ливчиња, многу мека и удобна, според новата формула уште потенка и подобра од претходната
• Цуцлата е силиконска без БПА
• Природно прифаќање благодарение на широката цуцла форма на дојката
• Иновативниот дизајн на двојни вентили ги намалува колика и непријатност со тоа што дозволува воздухот да тече во шишето наместо во стомакот на бебето
• Благодарение на ергономската форма на шишето, лесно се држи
• Одговара на сите производи на Avent, освен шишиња и рачки за чаши од линијата Classic

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Препорачана возраст (мин.)
1 mesec(i)
Количина по пакет
1 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
W84TPGADT5

EAN /   код

EAN /   код
8710103876397
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.