Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно
Slike PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно

PHILIPS AVENT измамник STHR Ultra air 6234 2/1 розово-тиркизно

ПЗУ Аптека Полин
460ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Возраст од 18 месеци
• 2 парчиња во пакување
• Без BPA
• Без мирис и вкус
• Ортодонтска и симетрична цуцла
• Го следи природниот развој на непцето, забите и непцата на детето
• Дополнителен проток на воздух за помала иритација на кожата околу устата и го следи природниот облик на лицето на бебето
• Цуцлата е силна, издржлива и нема да ја изгуби формата или бојата со текот на времето
• Може да се стерилизира

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Препорачана возраст (мин.)
18 mesec(i)
Количина по пакет
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
75GTPCC8FC

EAN /   код

EAN /   код
8710103896234
460ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Возраст од 18 месеци
• 2 парчиња во пакување
• Без BPA
• Без мирис и вкус
• Ортодонтска и симетрична цуцла
• Го следи природниот развој на непцето, забите и непцата на детето
• Дополнителен проток на воздух за помала иритација на кожата околу устата и го следи природниот облик на лицето на бебето
• Цуцлата е силна, издржлива и нема да ја изгуби формата или бојата со текот на времето
• Може да се стерилизира

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Препорачана возраст (мин.)
18 mesec(i)
Количина по пакет
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
75GTPCC8FC

EAN /   код

EAN /   код
8710103896234

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.