0 thumbnail image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
1 thumbnail image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
2 thumbnail image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
3 thumbnail image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
4 thumbnail image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
5 thumbnail image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
Selected image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
Selected image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
Selected image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
Selected image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
Selected image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна
Selected image for PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна

PHILIPS AVENT Магична Чаша Со Сламка 1912 200 Мл Виолетово-Тиркизна

735ДЕН

Опис на производот

Чаша која е совршена за самостојно користење на детето и е отпорна на истурање и практична за употреба кога сте во движење.
• Без BPA
• Сламката е нежна и отпорна
• Има отстранлив капак за чистота
• Можно е да се мие во машина за садови

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Препорачана возраст (мин.)
9 mesec(i)
Количина по пакет
1 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
AUFTP77O7K

EAN /   код

EAN /   код
8710103781912
735ДЕН

Опис на производот

Чаша која е совршена за самостојно користење на детето и е отпорна на истурање и практична за употреба кога сте во движење.
• Без BPA
• Сламката е нежна и отпорна
• Има отстранлив капак за чистота
• Можно е да се мие во машина за садови

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Тежина и димензии

Тежина
0.15 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Препорачана возраст (мин.)
9 mesec(i)
Количина по пакет
1 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
AUFTP77O7K

EAN /   код

EAN /   код
8710103781912
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.