Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова
Slike PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова

PHILIPS Електрична четка за коса Воздушен стајлер 3000 BHA310/00 розова

Нептун
4.099ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Серијата Philips Air Styler 3000 ви овозможува да креирате прекрасни природни фризури, со дополнителен сјај користејќи јонска нега.

• Моќност од 800 W
• 4 додатоци се погодни за долга и кратка коса, за да можете да уживате во лесното стилизирање
• Поставување на ладен воздух
• Тесна млазница за насочен проток на воздух
• Намачкајте со масло од арган
• Рамната четка за исправање обезбедува права фризура

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Земја на потекло
Кина
Моќ
800 W
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
ABI056EJIV

EAN /   код

EAN /   код
8720689002790
4.099ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Серијата Philips Air Styler 3000 ви овозможува да креирате прекрасни природни фризури, со дополнителен сјај користејќи јонска нега.

• Моќност од 800 W
• 4 додатоци се погодни за долга и кратка коса, за да можете да уживате во лесното стилизирање
• Поставување на ладен воздух
• Тесна млазница за насочен проток на воздух
• Намачкајте со масло од арган
• Рамната четка за исправање обезбедува права фризура

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Земја на потекло
Кина
Моќ
800 W
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
ABI056EJIV

EAN /   код

EAN /   код
8720689002790

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.