Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00
Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00
Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00
Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00
Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00
Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00
Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00
Slike PHILIPS Фен за коса BHD300/00

PHILIPS Фен за коса BHD300/00

Нептун
1.899ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

  • Фентастичен фен од 1600 W за брзо и практично сушење
  • Се одликува со додатокот ThermoProtect со уникатен дизајн
  • Има 3 поставки за топлина и брзина
  • Поставувањето на ладен воздух овозможува стилизирање и фиксирање на фризурата
  • Лесен за користење со должина на кабел од 1,8 m

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Моќ
1600 W
Број на брзини
3

Ананас ID

Шифра на производот
DQ505LOYLG

EAN /   код

EAN /   код
8710103970330
1.899ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

  • Фентастичен фен од 1600 W за брзо и практично сушење
  • Се одликува со додатокот ThermoProtect со уникатен дизајн
  • Има 3 поставки за топлина и брзина
  • Поставувањето на ладен воздух овозможува стилизирање и фиксирање на фризурата
  • Лесен за користење со должина на кабел од 1,8 m

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Моќ
1600 W
Број на брзини
3

Ананас ID

Шифра на производот
DQ505LOYLG

EAN /   код

EAN /   код
8710103970330

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.