Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова
Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова
Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова
Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова
Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова
Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова
Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова
Slike PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова

PHILIPS Figaro за коса BHB868/00 црно-розова

Нептун
3.499ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Виткач за коса StyleCare Sublime Ends
• Голема цевка од 32 mm за меки кадрици
• Керамичка облога со кератин
• Температурен опсег 130 °C – 200 °C
• 8 дигитални поставки за топлина
• Време на загревање 60 секунди
• Флексибилен кабел 1,8 m
• Автоматско исклучување по 60 мин
• Заклучување на копчиња
• Штанд за складирање
• SplitStop технологија за спречување на поделени краеви
• Ладен врв

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Кина
температура (макс)
200 °C
Автоматско исклучување
Да
Поставување на количината на топлина
8
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Должина на кабелот
1.8 m
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
ECD0566CJA

EAN /   код

EAN /   код
8710103764922
3.499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Виткач за коса StyleCare Sublime Ends
• Голема цевка од 32 mm за меки кадрици
• Керамичка облога со кератин
• Температурен опсег 130 °C – 200 °C
• 8 дигитални поставки за топлина
• Време на загревање 60 секунди
• Флексибилен кабел 1,8 m
• Автоматско исклучување по 60 мин
• Заклучување на копчиња
• Штанд за складирање
• SplitStop технологија за спречување на поделени краеви
• Ладен врв

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Кина
температура (макс)
200 °C
Автоматско исклучување
Да
Поставување на количината на топлина
8
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Должина на кабелот
1.8 m
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
ECD0566CJA

EAN /   код

EAN /   код
8710103764922
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.