Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15
Slike PHILIPS машина за бричење BG3010/15

PHILIPS машина за бричење BG3010/15

Нептун
2.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Philips BODYGROOM Series 3000 BG3010/15

  • Извор на енергија: батерија
  • Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH)
  • Тип на батерија: вградени батерии

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Број на чешли
1
Безжичен
Да
Комора за собирање коса
Не
Водоотпорен
Да
Други карактеристики
Влажно и суво: Да; Ширина на сечилото [cm]: 3,2; Точност (големина на чекор): Да; Одржување без подмачкување: Да; Индикатор за статус на батеријата: Да; Не е потребно одржување: Не; Може да се пере: Да; Минимална должина на коса [mm]: 3; Максимална должина на коса [cm]: 3; Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH); Време на полнење на батеријата [h]: 8; Работно време [мин]: 50; Тип на батерија: Вградени батерии; Извор на енергија: батерија; Батерија на полнење: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
JA605GZM8X

EAN /   код

EAN /   код
8710103843764
2.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Philips BODYGROOM Series 3000 BG3010/15

  • Извор на енергија: батерија
  • Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH)
  • Тип на батерија: вградени батерии

Спецификации

Бренд
Philips

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Број на чешли
1
Безжичен
Да
Комора за собирање коса
Не
Водоотпорен
Да
Други карактеристики
Влажно и суво: Да; Ширина на сечилото [cm]: 3,2; Точност (големина на чекор): Да; Одржување без подмачкување: Да; Индикатор за статус на батеријата: Да; Не е потребно одржување: Не; Може да се пере: Да; Минимална должина на коса [mm]: 3; Максимална должина на коса [cm]: 3; Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH); Време на полнење на батеријата [h]: 8; Работно време [мин]: 50; Тип на батерија: Вградени батерии; Извор на енергија: батерија; Батерија на полнење: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
JA605GZM8X

EAN /   код

EAN /   код
8710103843764

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.