Slike PLASTIME Канта за полевање 10 л тегет
Slike PLASTIME Канта за полевање 10 л тегет

PLASTIME Канта за полевање 10 л тегет

Меркур
240ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Канта за полевање на вегетација со распрскувач ив олумен од 10л.
Погодна за дворни површини и големи саксии.
Кофата доаѓа во комплет со прскалка.
Соодветна употреба на отворено и затворено.
За рачна употреба.
Изработена е од ПВЦ материјал.

Спецификации

Бренд
PLASTIME

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
W06NTX9KGO

EAN /   код

EAN /   код
383885137537
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Канта за полевање на вегетација со распрскувач ив олумен од 10л.
Погодна за дворни површини и големи саксии.
Кофата доаѓа во комплет со прскалка.
Соодветна употреба на отворено и затворено.
За рачна употреба.
Изработена е од ПВЦ материјал.

Спецификации

Бренд
PLASTIME

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
W06NTX9KGO

EAN /   код

EAN /   код
383885137537
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.