Selected image for Подлога За Хранилка Розева

Подлога За Хранилка Розева

Loco Croco
450ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА ХРАНИЛКА РОЗЕВА
• Овозможете поудобно седење на вашето денетце со оваа подлога за хранилка. Составена од 100% памук пружа мек допир и пријатно чуство.
• Димензии на производот: 53x26x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 30x28x5cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 53x26x3 cm

Ананас ID

Шифра на производот
3KIORGLBLB

EAN /   код

EAN /   код
ANFIVVC6Y4
450ДЕН

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА ХРАНИЛКА РОЗЕВА
• Овозможете поудобно седење на вашето денетце со оваа подлога за хранилка. Составена од 100% памук пружа мек допир и пријатно чуство.
• Димензии на производот: 53x26x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 30x28x5cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 53x26x3 cm

Ананас ID

Шифра на производот
3KIORGLBLB

EAN /   код

EAN /   код
ANFIVVC6Y4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.