Slike Подлога за количка хипо кикабу
Slike Подлога за количка хипо кикабу

Подлога за количка хипо кикабу

Loco Croco
990ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

• Гарантирајте му на вашето дете удобност и задоволство на кое било место со овие подлоги за колички.
• Производот е направен од 100% полиестер.
• Прилагодлива подлога на индивидуалниот облик на телото на детето.
• Двострана подлога.
• Димензии на производот: 83x32 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
4ZKEVIORFD

EAN /   код

EAN /   код
AN6UGVQV2Y
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Гарантирајте му на вашето дете удобност и задоволство на кое било место со овие подлоги за колички.
• Производот е направен од 100% полиестер.
• Прилагодлива подлога на индивидуалниот облик на телото на детето.
• Двострана подлога.
• Димензии на производот: 83x32 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
4ZKEVIORFD

EAN /   код

EAN /   код
AN6UGVQV2Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.