Selected image for Подлога За Количка И Хранилка Сина

Подлога За Количка И Хранилка Сина

Loco Croco
1.190ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Подлога за количка и хранилка сина
• Ергономската структура на подлогата му помага на бебето во спречување на лизгање на главата.
• Изработена е од 100% памучна ткаенина.
• Димензии на производот: 37x70x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 31x66x2 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Дименизии: 37x70x2 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
3FAOR9SM59

EAN /   код

EAN /   код
ANX4XVCHRO
1.190ДЕН

Опис на производот

Подлога за количка и хранилка сина
• Ергономската структура на подлогата му помага на бебето во спречување на лизгање на главата.
• Изработена е од 100% памучна ткаенина.
• Димензии на производот: 37x70x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 31x66x2 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Дименизии: 37x70x2 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
3FAOR9SM59

EAN /   код

EAN /   код
ANX4XVCHRO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.