Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Ново
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Ново
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка
Slike Подлога за количка

Подлога за количка

WENICE
990ДЕН

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Оваа подлога може да се користи за сите колички и автомобилски седишта
• 100 % памучна покривка
• обезбедува удобно патување за вашето бебе
• Се пере во машина и рачно
• Димензии на пакувањето: 31 x6 x74см.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WEQHT8V509

EAN /   код

EAN /   код
ANTKTQS7J3
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Оваа подлога може да се користи за сите колички и автомобилски седишта
• 100 % памучна покривка
• обезбедува удобно патување за вашето бебе
• Се пере во машина и рачно
• Димензии на пакувањето: 31 x6 x74см.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WEQHT8V509

EAN /   код

EAN /   код
ANTKTQS7J3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.