Selected image for Подметач ек423-33

Подметач ек423-33

Хомакс
80ДЕН

Боја:Светло кафена

Опис на производот

Подметач ек423-33

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена

Ананас ID

Шифра на производот
90XSH97DCA

EAN /   код

EAN /   код
AN88MGHAEU
80ДЕН

Опис на производот

Подметач ек423-33

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена

Ананас ID

Шифра на производот
90XSH97DCA

EAN /   код

EAN /   код
AN88MGHAEU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.