Selected image for Појас Антиколик Минт

Појас Антиколик Минт

Loco Croco
590ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ПОЈАС АНТИКОЛИК МИНТ
• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе. Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.
• Торбичката со семето се става 1 минутa на 600V во микробранова да се загрее. Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.
• Навлаката е изработена од 100% природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Димензии на производот: 24x12 cm.
• Димензии на пакувањето: 23x16x5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 24x12 cm
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
IX2ORHU2DI

EAN /   код

EAN /   код
ANB3ZVCMQY
590ДЕН

Опис на производот

ПОЈАС АНТИКОЛИК МИНТ
• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе. Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.
• Торбичката со семето се става 1 минутa на 600V во микробранова да се загрее. Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.
• Навлаката е изработена од 100% природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Димензии на производот: 24x12 cm.
• Димензии на пакувањето: 23x16x5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 24x12 cm
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
IX2ORHU2DI

EAN /   код

EAN /   код
ANB3ZVCMQY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.