Selected image for Полнета играчка слон

Полнета играчка слон

Loco Croco
850ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Полнета играчка слон

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UGTEVN26AB

EAN /   код

EAN /   код
AN4JFVQ89J
850ДЕН

Опис на производот

Полнета играчка слон

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UGTEVN26AB

EAN /   код

EAN /   код
AN4JFVQ89J
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.