Slike Порцелански чинија овал
Slike Порцелански чинија овал

Порцелански чинија овал

Living Inn Skopje
270ДЕН

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:30cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
1HY33FJ2O4

EAN /   код

EAN /   код
AN4ZSR2D8O
270ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:30cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
1HY33FJ2O4

EAN /   код

EAN /   код
AN4ZSR2D8O

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.