Slike Порцелански чинија Салатер
Slike Порцелански чинија Салатер

Порцелански чинија Салатер

Living Inn Skopje
9.140ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:15,3cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
2KY33P2WXG

EAN /   код

EAN /   код
ANVFTR25A2
9.140ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:15,3cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
2KY33P2WXG

EAN /   код

EAN /   код
ANVFTR25A2

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.