Slike Порцелански чинија за десерт
Slike Порцелански чинија за десерт

Порцелански чинија за десерт

Living Inn Skopje
140ДЕН

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:21,5cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
MLY33JXAE2

EAN /   код

EAN /   код
ANV0TR21AJ
140ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:21,5cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
MLY33JXAE2

EAN /   код

EAN /   код
ANV0TR21AJ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.