Slike Порцелански чинија за десерт
Slike Порцелански чинија за десерт

Порцелански чинија за десерт

Living Inn Skopje
120ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:18,5cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
PRY33NINYV

EAN /   код

EAN /   код
AN2DTR2XBC
120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Порцелански чинија
Одржување: Машина за садови
Димензија:18,5cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
PRY33NINYV

EAN /   код

EAN /   код
AN2DTR2XBC

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.