Slike PORTWEST Блуза Sorrento со висока јака и патент (темно син)
Slike PORTWEST Блуза Sorrento со висока јака и патент (темно син)

PORTWEST Блуза Sorrento со висока јака и патент (темно син)

Ехтрабис
2.185 ДЕНЗаштеда 1.265 ДЕН
920ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Блузон со класичен дизајн со висок врат, јака и четвртина патент има удобен крој и пријатен е за носење и во повеќе слоеви во секојдневието. Одличен избор и како дел од униформа и идеален за корпоративно брендирање.
Материјали: 65% полиестер, 35% памук

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
ZFS3XWMR0N

EAN /   код

EAN /   код
ANROH4Q2TE
2.185 ДЕНЗаштеда 1.265 ДЕН
920ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Блузон со класичен дизајн со висок врат, јака и четвртина патент има удобен крој и пријатен е за носење и во повеќе слоеви во секојдневието. Одличен избор и како дел од униформа и идеален за корпоративно брендирање.
Материјали: 65% полиестер, 35% памук

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
ZFS3XWMR0N

EAN /   код

EAN /   код
ANROH4Q2TE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.