Slike PORTWEST Влошка за кондури од мемори пена
Slike PORTWEST Влошка за кондури од мемори пена

PORTWEST Влошка за кондури од мемори пена

Ехтрабис
211ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Ергономскo направени подлошки кои се прилагодуваат на обликот на ногата. Даваат целодневна удобност и потпора. Се сечат за прилагодување на потребната величина.

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
GAKRZR0R87

EAN /   код

EAN /   код
ANLKTLZ8R2
211ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ергономскo направени подлошки кои се прилагодуваат на обликот на ногата. Даваат целодневна удобност и потпора. Се сечат за прилагодување на потребната величина.

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
GAKRZR0R87

EAN /   код

EAN /   код
ANLKTLZ8R2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.