Slike PORTWEST Зимска јакна PW260-PW2-црна
Ново
Slike PORTWEST Зимска јакна PW260-PW2-црна
Ново

PORTWEST Зимска јакна PW260-PW2-црна

Ехтрабис
5.138 ДЕНЗаштеда 1.458 ДЕН
3.680ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Модерна, функционална и издржлива, PW2 зимската јакна нуди заштита и топлина во екстремно ладни услови. Ткаенина со екстремен водоотпорен завршен слој со кој ја одбива водата од површината со лепени шевови кое оневозможуваат пропуштање. Странични џебови со патент. Идеална за корпоративно носење.

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XXXL

Ананас ID

Шифра на производот
PCURN2JCNR

EAN /   код

EAN /   код
ANHSSGNXU5
5.138 ДЕНЗаштеда 1.458 ДЕН
3.680ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Модерна, функционална и издржлива, PW2 зимската јакна нуди заштита и топлина во екстремно ладни услови. Ткаенина со екстремен водоотпорен завршен слој со кој ја одбива водата од површината со лепени шевови кое оневозможуваат пропуштање. Странични џебови со патент. Идеална за корпоративно носење.

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XXXL

Ананас ID

Шифра на производот
PCURN2JCNR

EAN /   код

EAN /   код
ANHSSGNXU5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.