Slike PORTWEST Зимска јакна со постава CD874 WX2 Eco Softshell
Ново
Slike PORTWEST Зимска јакна со постава CD874 WX2 Eco Softshell
Ново

PORTWEST Зимска јакна со постава CD874 WX2 Eco Softshell

Ехтрабис
4.939 ДЕНЗаштеда 944 ДЕН
3.995ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Зимска јакна со модерен дизајн со постава изработена од растеглива мека обвивка од два слоја. Целосно обложена за супер топлина, додека растегливиот материјал овозможува голема удобност и зголемени перформанси во движењето, што ја прави оваа јакна совршен извор за работа но и за прошетка во ладните зимски денови.

Карактеристики
Дишлива ткаенина, отпорна на ветер и вода
Дупло поставена за дополнителна топлина
Џебови на градите со патент
Странични џебови со патент
Еластичен раб
Еластични манжетни за сигурно прилегање
Качулка што се вади
Штитник за брада

Ткаенина на внатрешноста: 100% полиестер 280g
Ткаенина на поставата: 100% полиестерна тафета 52g
Полнење: 100% полиестер 160g

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
7DURNSLEL1

EAN /   код

EAN /   код
ANPUSGN4WA
4.939 ДЕНЗаштеда 944 ДЕН
3.995ДЕН
Понудата важи од 03/02/2024 до 01/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Зимска јакна со модерен дизајн со постава изработена од растеглива мека обвивка од два слоја. Целосно обложена за супер топлина, додека растегливиот материјал овозможува голема удобност и зголемени перформанси во движењето, што ја прави оваа јакна совршен извор за работа но и за прошетка во ладните зимски денови.

Карактеристики
Дишлива ткаенина, отпорна на ветер и вода
Дупло поставена за дополнителна топлина
Џебови на градите со патент
Странични џебови со патент
Еластичен раб
Еластични манжетни за сигурно прилегање
Качулка што се вади
Штитник за брада

Ткаенина на внатрешноста: 100% полиестер 280g
Ткаенина на поставата: 100% полиестерна тафета 52g
Полнење: 100% полиестер 160g

Спецификации

Бренд
Portwest

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
7DURNSLEL1

EAN /   код

EAN /   код
ANPUSGN4WA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.