Selected image for Послужавник 37цм нз 380

Послужавник 37цм нз 380

1.230ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Послужавник 37цм нз 380

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
7R7V8R2P3C

EAN /   код

EAN /   код
ANDJVB6HTH
1.230ДЕН

Опис на производот

Послужавник 37цм нз 380

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
7R7V8R2P3C

EAN /   код

EAN /   код
ANDJVB6HTH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.