Selected image for Послужавник 5 аб

Послужавник 5 аб

Хомакс
560ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Послужавник 5 аб

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
CMK76IX5K2

EAN /   код

EAN /   код
ANLTYB6XXT
560ДЕН

Опис на производот

Послужавник 5 аб

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
CMK76IX5K2

EAN /   код

EAN /   код
ANLTYB6XXT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.