Selected image for Послужавник л467

Послужавник л467

Хомакс
300ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Послужавник л467

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
TB186GDOFS

EAN /   код

EAN /   код
ANONXB6TDQ
300ДЕН

Опис на производот

Послужавник л467

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
TB186GDOFS

EAN /   код

EAN /   код
ANONXB6TDQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.