Selected image for Послужавник л590

Послужавник л590

150ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Послужавник л590

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
03186KIUJ2

EAN /   код

EAN /   код
ANVNXB6USC
150ДЕН

Опис на производот

Послужавник л590

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
03186KIUJ2

EAN /   код

EAN /   код
ANVNXB6USC
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.