Selected image for Прекривка За Транспортер Со Машна Сина

Прекривка За Транспортер Со Машна Сина

Loco Croco
890ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ПРЕКРИВКА ЗА ТРАНСПОРТЕР СО МАШНА ПЛАВА
• Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна. Лесно се носи и може да се пере во машина. Памучната прекривка не поти и воедно го заштитува вашето бебе од надворешни фактори како ветер и прашина.
• Димензии на производот: 83x65cm.
• Димензии на пакувањето: 9x22x6cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 83x65cm

Ананас ID

Шифра на производот
CTCORZJTDJ

EAN /   код

EAN /   код
ANTMWVCWE3
890ДЕН

Опис на производот

ПРЕКРИВКА ЗА ТРАНСПОРТЕР СО МАШНА ПЛАВА
• Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна. Лесно се носи и може да се пере во машина. Памучната прекривка не поти и воедно го заштитува вашето бебе од надворешни фактори како ветер и прашина.
• Димензии на производот: 83x65cm.
• Димензии на пакувањето: 9x22x6cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 83x65cm

Ананас ID

Шифра на производот
CTCORZJTDJ

EAN /   код

EAN /   код
ANTMWVCWE3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.