Slike PRESTO Нож за месо 20см
Slike PRESTO Нож за месо 20см

PRESTO Нож за месо 20см

Меркур
450ДЕН

Боја:Тегет

Информации за испорака

Опис на производот

Presto тескома нож за месо 20см

Спецификации

Бренд
Presto

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
SHK18JNQHM

EAN /   код

EAN /   код
859502841875
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Presto тескома нож за месо 20см

Спецификации

Бренд
Presto

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
SHK18JNQHM

EAN /   код

EAN /   код
859502841875
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.