Slike Приклучок
Slike Приклучок

Приклучок

Меркур
115ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Приклучок Emos рамен бел и ПВЦ материјал кој е погоден за изработка на екстензии или како резервен дел.
Приклучок за флексибилно поврзување, директно има IP20 заштита за проток/струја на напон 250 V~/16 А макс.
Изработен е од OVC пластика.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BSSENQ1BWZ

EAN /   код

EAN /   код
859502539184
115ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Приклучок Emos рамен бел и ПВЦ материјал кој е погоден за изработка на екстензии или како резервен дел.
Приклучок за флексибилно поврзување, директно има IP20 заштита за проток/струја на напон 250 V~/16 А макс.
Изработен е од OVC пластика.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BSSENQ1BWZ

EAN /   код

EAN /   код
859502539184
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.