0 thumbnail image for ПРИРОДНО БОГАТСТВО Бета глукан + витамин Ц + Zn 20 кесички
1 thumbnail image for ПРИРОДНО БОГАТСТВО Бета глукан + витамин Ц + Zn 20 кесички
Selected image for ПРИРОДНО БОГАТСТВО Бета глукан + витамин Ц + Zn 20 кесички
Selected image for ПРИРОДНО БОГАТСТВО Бета глукан + витамин Ц + Zn 20 кесички

ПРИРОДНО БОГАТСТВО Бета глукан + витамин Ц + Zn 20 кесички

685ДЕН

Опис на производот

• ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ: Бета глуканот во комбинација со витамин Ц и цинк придонесува за зајакнување на имунолошкиот систем и заштита на телото од надворешни влијанија.

• ЕНЕРГИЈА И ВИТАЛНОСТ: Овој додаток во исхраната помага да се намали чувството на замор и исцрпеност, обезбедувајќи ви енергија што ви е потребна за секојдневните активности.

• ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ: Содржи мед, кој е познат по своите корисни својства и дополнително го збогатува вкусот на овој пијалок.

• ФЛЕКСИБИЛНА ПОДГОТОВКА: Можете да уживате во него како топол заживувачки пијалок или како освежителен ладен пијалок, во зависност од вашите преференции.

• ПРАКТИЧНО ПАКУВАЊЕ: Доаѓа во торбички кои се лесни за носење и лесни за употреба, без разлика дали сте дома, на работа или во движење.

Natural Wealth Beta Glucan + Vitamin C + Zn е диететски производ кој ви обезбедува комбинација од клучни состојки за поддршка на вашиот имунолошки систем. Бета глуканот, познат по своите имуномодулаторни својства, заедно со витамин Ц и цинк, формира штит против замор и исцрпеност, придонесувајќи за вашата енергија и виталност.

Медот, како дел од овој производ, не само што го подобрува вкусот, туку придонесува и за севкупниот позитивен ефект врз вашето здравје. Без разлика дали преферирате топли или ладни пијалоци, овој додаток на храна лесно се прилагодува на вашите желби и потреби.

Практичното пакување од 20 кесички ви овозможува да го носите овој производ со себе каде и да одите, осигурувајќи дека вашиот имунитет е поддржан во секое време. Уживајте во придобивките од Natural Wealth бета глуканот со витамин Ц и цинк и почувствувајте ја разликата во вашата општа состојба и енергија.

За да го зачувате здравјето и виталноста, обидете се со Natural Wealth бета глукан + витамин Ц + Zn и дајте му ја потребната поддршка на вашето тело.

Спецификации

Бренд
NATURAL WEALTH

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Карактеристики

Квантитет
20 кесички
Состојки
Содржи комбинација од 1,3/1,6-бета-Д-глукан, витамин Ц, мед во прав и цинк
Како да се користи
Доколку е потребно, растворете ја содржината на една (1) кесичка во 150 ml топла (не зовриена) или ладна вода.
Вкус
Црна рибизла

Ананас ID

Шифра на производот
A8YRPXVINS

EAN /   код

EAN /   код
3859892728762
685ДЕН

Опис на производот

• ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ: Бета глуканот во комбинација со витамин Ц и цинк придонесува за зајакнување на имунолошкиот систем и заштита на телото од надворешни влијанија.

• ЕНЕРГИЈА И ВИТАЛНОСТ: Овој додаток во исхраната помага да се намали чувството на замор и исцрпеност, обезбедувајќи ви енергија што ви е потребна за секојдневните активности.

• ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ: Содржи мед, кој е познат по своите корисни својства и дополнително го збогатува вкусот на овој пијалок.

• ФЛЕКСИБИЛНА ПОДГОТОВКА: Можете да уживате во него како топол заживувачки пијалок или како освежителен ладен пијалок, во зависност од вашите преференции.

• ПРАКТИЧНО ПАКУВАЊЕ: Доаѓа во торбички кои се лесни за носење и лесни за употреба, без разлика дали сте дома, на работа или во движење.

Natural Wealth Beta Glucan + Vitamin C + Zn е диететски производ кој ви обезбедува комбинација од клучни состојки за поддршка на вашиот имунолошки систем. Бета глуканот, познат по своите имуномодулаторни својства, заедно со витамин Ц и цинк, формира штит против замор и исцрпеност, придонесувајќи за вашата енергија и виталност.

Медот, како дел од овој производ, не само што го подобрува вкусот, туку придонесува и за севкупниот позитивен ефект врз вашето здравје. Без разлика дали преферирате топли или ладни пијалоци, овој додаток на храна лесно се прилагодува на вашите желби и потреби.

Практичното пакување од 20 кесички ви овозможува да го носите овој производ со себе каде и да одите, осигурувајќи дека вашиот имунитет е поддржан во секое време. Уживајте во придобивките од Natural Wealth бета глуканот со витамин Ц и цинк и почувствувајте ја разликата во вашата општа состојба и енергија.

За да го зачувате здравјето и виталноста, обидете се со Natural Wealth бета глукан + витамин Ц + Zn и дајте му ја потребната поддршка на вашето тело.

Спецификации

Бренд
NATURAL WEALTH

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Карактеристики

Квантитет
20 кесички
Состојки
Содржи комбинација од 1,3/1,6-бета-Д-глукан, витамин Ц, мед во прав и цинк
Како да се користи
Доколку е потребно, растворете ја содржината на една (1) кесичка во 150 ml топла (не зовриена) или ладна вода.
Вкус
Црна рибизла

Ананас ID

Шифра на производот
A8YRPXVINS

EAN /   код

EAN /   код
3859892728762
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.