Slike PROGARDEN Гарнитура Arena со перници антрацит
Slike PROGARDEN Гарнитура Arena со перници антрацит

PROGARDEN Гарнитура Arena со перници антрацит

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
20.490 ДЕНЗаштеда 6.500 ДЕН
13.990ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Антрацит

Информации за испорака

Опис на производот

 • Гарнитурата е идеална за дворови и тераси за домашна употреба.
 • Има стабилна структура изработена од полиратан, кој е долготраен и отпорен на временски услови.
 • Комотна и стабилна со ратан ефект и доаѓа во комплет со перници.

 

 • Содржи:
 • 1 софа(двосед) со димензии: 128x67x77см
 • 2 фотељи со димензии: 73x67х77см
 • 1 масичка за кафе со димензии: 59x46х40 см

 

 

 • Гарнитурата не се препорачува за професионална употреба.

Спецификации

Бренд
PROGARDEN

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Антрацит
Материјал за рамка
Пластика
Материјал за седишта
Текстил

Ананас ID

Шифра на производот
IF6WFROAKM

EAN /   код

EAN /   код
8009271027404
20.490 ДЕНЗаштеда 6.500 ДЕН
13.990ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

 • Гарнитурата е идеална за дворови и тераси за домашна употреба.
 • Има стабилна структура изработена од полиратан, кој е долготраен и отпорен на временски услови.
 • Комотна и стабилна со ратан ефект и доаѓа во комплет со перници.

 

 • Содржи:
 • 1 софа(двосед) со димензии: 128x67x77см
 • 2 фотељи со димензии: 73x67х77см
 • 1 масичка за кафе со димензии: 59x46х40 см

 

 

 • Гарнитурата не се препорачува за професионална употреба.

Спецификации

Бренд
PROGARDEN

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Антрацит
Материјал за рамка
Пластика
Материјал за седишта
Текстил

Ананас ID

Шифра на производот
IF6WFROAKM

EAN /   код

EAN /   код
8009271027404

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.