Slike PROGARDEN Маса бела 56х52х44 см
Slike PROGARDEN Маса бела 56х52х44 см

PROGARDEN Маса бела 56х52х44 см

Меркур
630ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Маса таволо идеална за во двор или тераса.
Бела боја
Димензии: 56x52x44 cm.

Спецификации

Бренд
PROGARDEN

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски маси
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4WU92XDS68

EAN /   код

EAN /   код
800927190940
630ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Маса таволо идеална за во двор или тераса.
Бела боја
Димензии: 56x52x44 cm.

Спецификации

Бренд
PROGARDEN

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски маси
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4WU92XDS68

EAN /   код

EAN /   код
800927190940
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.