Selected image for PROGARDEN Сет Веранда антрацит

PROGARDEN Сет Веранда антрацит

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
7.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мебел за градина

 • Сет Веранда ( маса и столици) на брендот PROGARDEN во антрацит боја.
 • * Сетот не вклучува перници.
 • Материјал : Пластика/ПВЦ
 • Димензии:60x45x45 (маса)
 • Димензии:44x48x80( стол)
 • Димензии 134x72x76 (двосед)

Спецификации

Бренд
PROGARDEN

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
ZD6WFACI23

EAN /   код

EAN /   код
8009271002258
7.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мебел за градина

 • Сет Веранда ( маса и столици) на брендот PROGARDEN во антрацит боја.
 • * Сетот не вклучува перници.
 • Материјал : Пластика/ПВЦ
 • Димензии:60x45x45 (маса)
 • Димензии:44x48x80( стол)
 • Димензии 134x72x76 (двосед)

Спецификации

Бренд
PROGARDEN

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
ZD6WFACI23

EAN /   код

EAN /   код
8009271002258
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.